o firmie

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną założoną we wrześniu 1993 roku. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych ”OWA” S.C. oferuje pełen zakres robót inwestycyjnych, remontowych i wykończeniowych, przy czym ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

W naszej firmie wierzymy, że najważniejszym jej trzonem są pracownicy. Stawiamy na ich wysokie kwalifikacje, doświadczenie i rzetelność. Niektórzy z nich pracują z nami od dnia założenia działalności do dnia dzisiejszego. Posiadając mocno wykwalifikowaną kadrę pracowniczą stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonywanych usług, fachową doradę i terminowość wykonywanych prac. Naszym dodatkowym atutem przy realizacji zleceń jest odpowiedni sprzęt i środki transportowe. Wszystko to pozwala na stosowanie coraz to nowocześniejszych technologii.

 

Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi budowlane, remontowe, modernizacje budynków i wykończenia wnętrz. Zajmujemy się wykonawstwem obiektów budowlanych począwszy od ich projektów przez stan surowy aż do ich całkowitego wykończenia pod klucz wraz z całą towarzyszącą infrastrukturą.

 

Jeżeli szukasz rzetelnego wykonawcy, który potrafi dostosować się do Twoich potrzeb i wymagań zadzwoń do nas a z przyjemnością złożymy Ci interesującą ofertę. Nasze doświadczenie, niezbędne kwalifikacje pozwalają nam na świadczenie usług na wysokim poziomie.

 

Nasza firma jest jednym z członków i założycieli Śląskiego Stowarzyszenia Dekarzy i morze poszczycić się zajęciem II-miejsca jako V-ce MISTRZ ŚLĄSKA w DEKARSTWIE.


Drukuj